Specjaliści - EKO-TERM

EKO-TERM Piotr Hołdys

EKO-TERM Piotr Hołdys

M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 41/ 2
83-400 KOŚCIERZYNA

Telefon:  Pokaż numer602 666 996
Tel.kom.:  Pokaż numer600 033 984

e-mail: eko-term@holdys.eu
www: www.holdys.eu

 

Opis firmy


Firma Eko-Term Hołdys od ponad 20 lat jest obecna w branży grzewczej, wentylacyjnej i klimatyzacyjnej. Od początku działalności stawiamy na najwyższy standard wykonywanych usług, zadowolenie klientów i konkurencyjne ceny.

 

Zatrudniamy wyłącznie specjalistów o wysokich kwalifikacjach, ponieważ szczególną uwagę przywiązujemy do najwyższego poziomu oferowanych przez nas usług. Nasze przedsiębiorstwo zostało nagrodzone wieloma certyfikatami, które są dla nas dowodem zaufania największych producentów w branży wentylacyjnej i grzewczej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu: jesteśmy w stanie dopasować się do każdego rodzaju nieruchomości oraz budżetu, rozwiążemy każdy problem dotyczący wyboru odpowiedniego systemu ogrzewania dla Twojego domu, przygotujemy koncepcję i dokumentację projektową inwestycji, przygotujemy szczegółową wycenę wszystkich niezbędnych elementów omawianej instalacji wraz z kosztami prac montażowych, kompleksowo wykonamy wszystkie instalacje wewnątrz budynku i na otaczającej go posesji, naszym głównym atutem jest serwis i nadzór wszystkich zrealizowanych instalacji 24 godziny na dobę.

 

Serdecznie zapraszamy do naszego salonu firmowego, w budowę którego włożyliśmy dbałość o szczegóły i zebrane przez 20 lat działalności firmy doświadczenie. Posiadamy pracujące urządzenia, które stanowią filar dzisiejszego budownictwa jednorodzinnego. Pracująca ekspozycja z pompami ciepła została dofinansowana przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska. 

Zakres usług  • Pompy ciepła
  • Kotły gazowe i olejowe
  • Systemy solarne
  • Ogrzewanie podłogowe i ścienne
  • Systemy klimatyzacyjne i rekuperacyjne
  • Centralne odkurzacze
  • Woda i kanalizacja wewnętrzna

Galeria

EKSPOZYCJA 1 EKSPOZYCJA 2

Wybrane instalacje

Zapisz się do naszego newslettera 

 

 

 

Zapisz się do newslettera aby jako pierwszy otrzymywać informacje o aktualnościach oraz promocjach